مجتمع ایران مال (تات مال)
Tehran, Tehran, Kharrazi Expy, Iran

مجتمع ایران مال (تات مال) که لقب بزرگترین مجتمع اداری، تجاری، ورزشی کل خاوره میانه را به خود اختصاص داده یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های بخش خصوصی در این زمینه بوده که توسط شرکت پرلیت در حال اجرا می باشد.

مجتمع ایران مال (تات مال) که با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در زمینی به وسعت ۲۷ هکتار در حال ساخت می باشد. زیربنای کل این مجموعه عظیم ۹۰۰٫۰۰۰ متر مربع می باشد که از این حیث بزرگترین پروژه اداری تجاری در کل خاور میانه می باشد. همسایگی های بسیار مناسب با اتوبان شهید همت و حکیم دسترسی بسیار مناسبی را برای این پروژه بلند پروازانه به ارمغان آورده . از سوی دیگر دریاچه چیتگر (شهدای خلیج فارس) و پارک جنگلی چیتگر چشم اندازه بسیار ویژه ای را برای این پروژه بزرگ رقم زده است.

سازه مجتمع ایران مال (تات مال) اسکلت بتنی بوده که به دلیل حجم بسیار بالای بتن ریزی تجهیز کارگاه بسیار مجهز و نیروی انسانی بسیاری را مشغول به کار کرده. در تجهیز کارگاه مجتمع ایران مال (تات مال) خوابگاه، جرثقیل های برجی، کارگاه بتن پیش ساخته عظیم، نیروگاه برق، نوار نقاله، ساخت آزمایشگاه های بتن و خاک، نصب بچینگ پلانت و اجرای سوله جهت نگهداری و تعمیرات، تجهیزات کارگاهی را به همراه خم و برش آرماتور در خود جای داده است. قابل توجه است که این شرکت رکورد ۱۸۰۰ مترمکعب بتن ریزی را در یک روز ثبت کرده که از این حیث یه رکورد قابل توجه در این زمینه می باشد. نیروی انسانی مشغول در مجتمع ایران مال (تات مال) به صورت ۲ و ۳ شیفت به تعداد ۵۳۰۰ نفر می باشد که به کمک ۲۸۲ دستگاه ماشین آلات در حال تکمیل و اجرای این پروژه عظیم می باشند.

مطالعات ژئوتكنيك در چندين مرحله جهت شناسايي شرايط ساختگاه و زمين انجام گرفته است. تجهيز كارگاه مجتمع ایران مال (تات مال) در حد لازم صورت پذيرفته كه شامل دفاتر اداري، خوابگاه ، ساخت آزمايشگاههاي بتن و خاك ، ساخت نيروگاه برق نصب بچينگ پلانت و احداث سوله تعميرگاه نصب جرثقیل های برجی ، دکل های بتن ریزی ، قالب های دال درجا و دستگاه خم و برش آرماتور مي باشد. جهت تسريع در عمليات اجرايي يك كارخانه ساخت قطعات پيش ساخته در محل پروژه آماده سازي و نصب شده است. این کارخانه با ۱۱ خط تولید، قابلیت تولید ۵۲۰۰۰ متر مربع قطعه در ماه را خواهد داشت که در مدت ۸ ماه قادر به تامین نیاز پروژه در بخش قطعات پیش ساخته خواهد بود .
کسب بالاترین رکورد بتن ریزی کارگاه در سال ۹۲ دریک روز (۱۸۰۰ متر مکعب) بوده است.
شرکت در كمترين زمان ممكن ماشین آلات و نیروی انسانی را در کارگاه به صورت ۲ شیفت و ۳ شیفت مستقر و فعال نمود كه در حال حاضر ۵۳۰۰ نفر نیروی انسانی و ۲۸۲ دستگاه ماشین آلات در کارگاه فعال می باشند.

مجتمع تجاری اداری ایران مال ( تات مال)

در ادامه با مروری بر مشخصات فنی، مزیای رفابتی، سازنده و موقعیت دقیق جغرافیایی این برج با ما همراه باشید.

شهر برج، نمایی مدرن از شکوه ایران زمین

با نظرات خود ما را در پیشبرد بهبود کیفی وبسایت کمک کنید

جزئیات تکمیلی

-
-
-

موقعیت جغرافیایی

Tehran, Tehran, Kharrazi Expy, Iran

021-77153511
021-77417167

پاسخ دهید