بهمن
۰۶

مکان یابی مجتمع تجاری کوروش اشتباه است

اقبال شاکری

مکان یابی مجتمع تجاری کوروش اشتباه است

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران از گلایه‌مندی اهالی جنت‌آباد درباره مجتمع تجاری کوروش خبر داد و گفت: درباره مکان یابی این پروژه تشخیص اشتباه اتخاذ شده است.

اقبال شاکری در جریان دویست‌وسی‌ویکمین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه در تمام جلساتی که در جنت‌آباد داشته‌ایم به موضوع مجتمع تجاری کوروش اشاره شده است، اظهار کرد: انتظار می‌رود شهرداری در مورد پروژه‌های بزرگ مقیاس تا زمانی که گزارش توجیهی مصوب ندارد، از صدور پروانه ساختمانی خودداری کند.

وی با بیان اینکه حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان از منابع درآمدی بودجه شهرداری تهران در سال آینده از محل صدور پروانه پیش‌بینی شده است گفت: این رقم نسبت به سال ۹۴ حدود دو هزار میلیارد تومان افزایش دارد اما انتظار می‌رود شورای شهر مجوز چنین افزایشی را صادر نکند.

شاکری با اشاره به پروژه‌های نیمه تمام و رها شده شهرداری تهران خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود معاونت‌های شهرداری پروژه‌ها را فازبندی کنند و بدون بهره‌بردار مشخص اجرای آنها را آغاز نکنند.

به گزارش تسنیم، معصومه آباد عضو کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران دیشب و امروز را سالم‌ترین روز در سال جاری معرفی کرد که شاخص کیفیت هوای تهران در این روز ۴۱ اعلام شده است.

وی به همکارانش توصیه کرد که از این فرصت استفاده کنند و هرچه می‌خواهند تنفس کنند.

مهدی چمران نیز با این خبر مزاح کرد و گفت: هوا بعد از برجام این طور شده است!

پاسخ دهید